Adres: Żyrardów, ul. Stefana Jodłowskiego 25/27
Nr tel: 46 854-16-46
e-mail: aqua@zyrardow.pl
WWW: http://www.aqua.zyrardow.pl
Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z pełno-wyposażonej siłowni oraz hali sportowej, która przystosowana jest do gry w siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną oraz piłkę halową.
Hala cały czas tętni życiem. W godzinach porannych pobliskie szkoły mają tu zajęcia lekcyjne, a po południu mogą korzystać z niej kluby, osoby prywatne i instytucje.
Hala jest zawsze otwarta dla dzieci w czasie corocznych akcji zimy lub lata w mieście. Niejednokrotnie odbywały się tutaj mecze Reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn a także mecze kontrolne w tej dyscyplinie.

W bezpośrednim sąsiedztwie hali sportowej i lodowiska znajduje się pełnowymiarowe, oświetlone pokryte sztuczną trawą IV generacji boisko do piłki nożnej .Wyścielone jest syntetyczną trawą, która otrzymała rekomendację FIFA, technologia ta posiada wszystkie wymagane przez polskie prawo atesty i certyfikaty. Komfort jest zbliżony do gry na naturalnym boisku a dzięki nowoczesnej technologii świetnie pochłania energię uderzeń oraz upadków . 
Na trybunach może zasiąść 1000 osób oraz ok. 200 osób może oglądać widowisko z miejsc stojących, przewidziane są także miejsca dla osób niepełnosprawnych. Boisko ma wymiary 105x68m a powierzchnia pola gry wynosi 7140 m kw. Zaopatrzone jest również w zadaszone stanowiska dla zawodników rezerwowych i trenerów.

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...